Bądź na bieżąco!Zapisz się do naszego newslettera
i ciesz się najnowszymi informacjami
z Twojego regionu.

Od dziś będziesz wiedział(a) wszystko to, co dzieje się interesującego nie tylko w Twoim sołectwie lecz także w całej Twojej okolicy. Nie zwlekaj, zapisz się już teraz!

zapisz się
Bądź na bieżąco!
zapisz się Zapisz się do naszego newslettera i ciesz się najnowszymi informacjami z Twojego regionu.
<POWRÓT
Podsumowanie konkursu Gościnna Wielkopolska w Internecie
obrazek

Podczas konferencji „Podsumowanie realizacji Lokalnej Strategii Rozwoju Lokalnej Grupy Działania Gościnna Wielkopolska" w dniu 28 kwietnia 2015 roku odbyło się oficjalne wręczenie nagród w konkursie „Gościnna Wielkopolska w Internecie". Laureaci otrzymali cenne nagrody i wyróżnienia: kosiarkę elektryczną, zestaw nagłaśniający lub cyfrowe aparaty fotograficznego. Te ostatnie posłużą zwycięzckim administatorem do robienia dokumentacji fotograficznej wydarzeń, które będą miały miejsce w ich sołectwie, aby móc zamieścić je na swojej stronie internetowej. 

 

Konkurs na najlepszy opis aktywności rekreacyjnej mieszkańców wsi zamieszczony stronie internetowej sołectwa na portalu NaszaWioska.pl zorganizowało Stowarzyszenie „Lokalna Grupa Działania Gościnna Wielkopolska" we współpracy z Krajowym Stowarzyszeniem Sołtysów. Nagrody wręczyli senatrowie: Marian Poślednik Prezes LGD Gościnna Wielkopolska i Ireneusz Niewiarowski Prezes Krajowego Stowarzyszenia Sołtysów. Celem konkursu była promocja rozwoju społeczeństwa informacyjnego na obszarze Gościnnej Wielkopolski i prezentacja aktywności mieszkańców sołectw.

 

Ogłoszenie wyników konkursu to doskonała okazja do prezentacji możliwości portalu Naszawioska.pl.  Doświadczeniami z wykorzystania portalu w pracy sołtysa podzielił się  Szymon Jakubowski sołtys wsi Pasierby w gminie Pępowo.

 

W konkursie „Gościnna Wielkopolska w Internecie" laureatami zostali:

I miejsce - sołectwo Grabonóg

II miejsce - sołectwo Stare Oborzyska

III miejsce - sołectwo Racot

 

Wyróżnienia otrzymały sołectwa: Babkowice, Darnowo, Kokorzyn, Kuklinów, Michałowo.

 

Wszystkim laureatom gratulujemy!

Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy
Dodaj komentarz

UWAGA! Dodawanie komentarzy tylko dla zarejestrowanych użytkowników. ZALOGUJ SIĘ | ZAREJESTRUJ SIĘ